O nas

Firma Viafal specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ekranów akustycznych. Naszym głównym celem jest zabezpieczanie ich transparentnych powierzchni przed kolizjami z ptakami.

Współpracując z Polskim Towarzystwem Ochrony Ptaków jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania skutecznej ochrony ptaków poprzez wyklejenie pasów, sylwetek ptaków na przezroczyste elementy ekranów akustycznych.

Oferujemy również całkowitą zmianę kolorystyki gładkich ekranów poprzez oklejenie ich foliami w dowolnym kolorze spośród kilkudziesięciu oferowanych przez producentów folii. Trwałość wyklejanych elementów zależy od doboru odpowiednich folii, przygotowania podłoża, jak również techniki montażu i wynosi nawet do 10 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy zakres naszych usług o nanoszenie powłok antygraffiti.

Wykonujemy prace na placu budowy na już wybudowanych ekranach akustycznych, tuż przed ich montażem lub bezpośrednio u producenta. Posiadając bogate doświadczenie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Viafal.